top of page
Untitled design(3).png
Muzikinis vakaras | Beatričė & Augustė
Muzikinis vakaras | Beatričė & Augustė

Sat, Jul 06

|

Restoranas „grás“

Muzikinis vakaras | Beatričė & Augustė

Šeštadienį, liepos 6 dieną, restorane „grás“ pasirodys Augustė Kontautaitė ir Beatričė Marcinkutė – talentingos atlikėjos, kurių muzika sujungia įvairius žanrus ir stebina publiką savo energija bei nuoširdumu.

Laikas ir vieta

Jul 06, 2024, 8:00 PM

Restoranas „grás“, Kęstučio g. 32, Palanga 00135, Lithuania

Apie renginį

Augustė & Beatričė – talentingos atlikėjos, kurių muzika sujungia įvairius žanrus ir stebina publiką savo energija bei nuoširdumu.

Augustė Kontautaitė, jau 15 metų esanti scenoje, sukaupė neįkainojamos patirties iš įvairių konkursų, koncertų bei festivalių visoje Lietuvoje. Entuziastinga Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijos studentė savo pasirodymais geba užburti publiką nuoširdumu ir nepaprasta energija. Jos talentas atsiskleidžia atliekant pop, džiazo ir soul stilių muziką, kur ji sujungia šių žanrų geriausias savybes į vientisą, jausmingą muzikinę patirtį.

Beatričė Marcinkutė – LMTA džiazo katedros gitaros specialybės 2 kurso studentė. Jos atliekama muzika varijuoja nuo klasikos iki modernaus džiazo ir pop muzikos. Beatričė turi didelę koncertinę patirtį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Užsukite pasiklausyti – restorano svečiams renginys nemokamas.

Skanias istorijas kurkime kartu.

Muzikinio vakaro pradžia – 20.00 val.

*Renginio metu restorane gali būti fotografuojama bei filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami restorano viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt

Share this event

bottom of page